26-600 Radom
Kr. Jadwigi 9A paw 36

SERWIS

 

         Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00

Nasza firma zajmuję się naprawą Laptopów i komputerów stacjonarnych wszystkich dostępnych marek na rynku. Nie ważne czy komputer był kupiony w markecie czy w sklepie specjalistycznym, zawsze staramy się rozwiązać problem ze sprzętem lub oprogramowaniem. Usługi serwisowe są bardzo ważnym profilem działalności naszej firmy. Personel składa się z fachowców o odpowiedniej wiedzy z zakresu branży IT oraz zaawansowanej elektroniki. Lata praktyki w obchodzeniu się z urządzeniami elektronicznymi pozwoliły nam na zdobycie doświadczenia potrzebnego do prawidłowego zdiagnozowania usterki oraz skutecznej naprawy sprzętu.
Wszystkie naprawy wykonywane są przez wyszkolony personel serwisowy w siedzibie firmy, nie zlecamy usług innym podmiotom. Nasz serwis jest wyposażony w profesjonalne stanowiska do napraw elektroniki oraz specjalistyczny sprzęt do diagnozowania usterek.

 

           ZDALNE WSPARCIE NETO-SFERA

Zdalne wsparcie to udogodnienie, które pozwala naszemu pracownikowi pomocy technicznej, nawiązać połączenie z komputerem użytkownika i pokazać jak rozwiązać problem. Nasz pracownik mając dostęp do Państwa komputera może przeprowadzić operacje tak, jakby znajdował się przed komputerem. Użytkownik widzi wszystkie wykonywane operacje na ekranie komputera.